PERSONĀLA ILGTERMIŅA NOMA LATVIJĀ

 

  • Darbinieki no Ukrainas, Baltkrievijas, Azebaidžānas, Uzbekistānas uc.
  • Mēs piedāvājam kvalificētu darbinieku un palīgstrādnieku ilgtermiņa nomu dažādām nozarēm, sākot ar krāvējiem, škirotājiem un beidzot ar IT speciālistiem.
  • Mēs nodrošinām visu oficiālo dokumentu noformēšanu darbam Latvijā (darba vīza vai uzturēšanās atļauja, obligātā veselības pārbaude, darba drošības instruktāža un, sadarbībā ar klientu, arī izmitināšana).

Lai sarunātu tikšanos vai saņemtu piedāvājumu, lūdzu, rakstiet uz e-pastu ruta@oxyhr.eu vai info@oxyhr.eu.

PERSONĀLA MEKLĒŠANA UN ATLASE

 

  • Mēs veicam nekvalificētu, kvalificētu darbinieku un speciālistu meklēšanu, un atlasi dažādās darbības sfērās.
  • Meklēšanai un personāla atlasei, izmantojam savu un sadarbības partneru datu bāzi un pieredzi. Cienām savus klientus un kandidātus, tādēļ apņemamies konfidenciālo informāciju neizpaust trešajām personām un sekot ētiskajām normām.
  • Piedāvājam sadarboties un kopīgi meklēt labākos risinājumus, kuru izpildi varat uzticēt OXY HR profesionāļiem.
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes funkcionēšanu, personalizētu saturu un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem lietotāju uzvedības analītiku nodrošinošajiem partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs akceptējat mūsu sīkdatnes. /privatuma-politika/#sikdatnupolitika
Esmu informēts/-a, ka dažas sīkdatnes ir nepieciešamas mājaslapas lietošanai, bet es atsakos no analītisko sīkdatņu imantošanas.
Es akceptēju sīkdatņu lietošanu.
Funkcionālās un tehniskās sīkdatnes

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

Nosaukums Pakalpojumu sniedzējs Nolūks Termiņš Saglabātā vērtība
CookieConsent oxyhr.lv Saglabā informāciju vai lietotājs ir aizvēris sīkdatņu paziņojumu 1 gads Jā/Nē
pll_language oxyhr.lv Atcerās pēdējo izmatoto valodu 1 gads Valodas kods
PHPSESSID oxyhr.lv Formu nosūtīsanas funckionalitātei Sesija Sesijas ID

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.