Personāla atlases un nomas uzņēmums OXY HR SIA savu darbību uzsāka 2015 gadā. Kopš tā brīža uzņēmums kļuvis par nozīmīgu ilgtermiņa personāla atlases partneri daudziem atpazīstamiem un sevi pierādījušiem lokāla un starptautiska mēroga uzņēmumiem. Uzkrātā pieredze un izpratne par konkrētā uzņēmuma vajadzībām ļāvusi iemantot gan darba devēju, gan darba ņēmēju uzticību.

Šī atklāsme kalpoja par iedvesmu šķietami tik vienkāršajam, teju pat banālajam uzņēmuma darbības kredo – godīgums un uzticība! Šīs vērtības nav itin nekas jauns vai oriģināls, gluži pretēji, tās ir tikpat senas kā cilvēce, bet visas personāla atlases pamatā jau arī ir – cilvēks.

Mūsu mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu personāla atlasi darba devējiem un drošu, uzticamu vietu tiem, kurus iekārtojam darbā.

Uzņēmums nodrošina pilnu personāla atlases ciklu no pirmreizējas CV izskatīšanas līdz pirmajai darba dienai.

Tāpat OXY HR ir uzticams darbā iekārtošanas uzņēmums, kas rūpējas par savu darbinieku drošību, garantējot visas attiecīgajā valstī nepieciešamās darbā iekārtošanas licences un atļaujas. Mēs strādājam ilgstošai, veiksmīgai un abpusēji izdevīgai sadarbībai, kuras pamatā allaž ir godīgums un uzticība.

 

 

 

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes funkcionēšanu, personalizētu saturu un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem lietotāju uzvedības analītiku nodrošinošajiem partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs akceptējat mūsu sīkdatnes. /privatuma-politika/#sikdatnupolitika
Esmu informēts/-a, ka dažas sīkdatnes ir nepieciešamas mājaslapas lietošanai, bet es atsakos no analītisko sīkdatņu imantošanas.
Es akceptēju sīkdatņu lietošanu.
Funkcionālās un tehniskās sīkdatnes

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

Nosaukums Pakalpojumu sniedzējs Nolūks Termiņš Saglabātā vērtība
CookieConsent oxyhr.lv Saglabā informāciju vai lietotājs ir aizvēris sīkdatņu paziņojumu 1 gads Jā/Nē
pll_language oxyhr.lv Atcerās pēdējo izmatoto valodu 1 gads Valodas kods
PHPSESSID oxyhr.lv Formu nosūtīsanas funckionalitātei Sesija Sesijas ID

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.