Šobrīd Zviedrijas darba tirgū īpaši aktuālas ir santehniķa un dažāda veida jumiķa vakances. Darbs Zviedrijā ir labi organizēts un norit meistara cienīgos darba apstākļos. Izvēloties uzsākt darbu Zviedrijā, Jūs vienlaicīgi izvēlaties starptautisku darba pieredzi, kas ļauj uzlabot svešvalodas zināšanas, iepazīt Zviedrijas sabiedrību un kultūru, kā arī labklājības standartus. Starptautiska darba vide Zviedrijā ļaus apjaust savas profesionālās iespējas pasaules mērogā, pilnveidot savas prasmes un iemaņas, kā arī nostiprinās drošības un pastāvīguma sajūtu, jo Zviedrijā darbinieki tiek meklēti stabilām un ilgtermiņa darba attiecībām.

Darbs Zviedrijā visnotaļ ir arī daudz labāk atmaksāts – nereti nostrādāta diena Latvijā ir tikpat vērta kā viena stunda nostrādāta Zviedrijā.  Ik pēc nostrādāta darba mēneša Zviedrijā Jūs varat doties nedēļu garā atpūtā uz Latviju vai nepieciešamības spiesti – uzturēties un strādāt Zviedrijā vairākus mēnešus pēc kārtas. Visas mūsu piedāvātās vakances darbam Zviedrijā atbilst visiem nosacījumiem un darba likumam Zviedrijā. Par katru Zviedrijā nostrādāto stundu tiek maksāti attiecīgie nodokļi, kas darba veicējam garantē zināmu sociālo nodrošinājumu vecumdienās vai darba nespējas gadījumā.

Pieredze Zviedrijas darba tirgū var kalpot par nopietnu atspērienu Jūsu profesionālajā dzīvē, to būs gatavi apliecināt daudzi profesionāļi, kuri jau devušies veikt darbu Zviedrijā un tagad bauda gluži citus labklājības standartus un sava aroda prestiža augļus.

Ņemot vērā mūsdienu augsti attīstītās loģistikas iespējas, nokļūšana uz darbu Zviedrijā un atpakaļ uz Latviju ir ātra un ērta. Attīstītajās pasaules valstīs šāds attālums ne tuvu netiek uzskatīts par šķērsli veiksmīgai karjerai un pilnvērtīgai saskarsmei ar mājiniekiem. Došanās uz Zviedriju nav kādas izdomātas laimes zemes meklēšana, tā ir gluži reāla un šī brīža tirgus ekonomikā sakņota iespēja, kuru savas jomas profesionāļiem piedāvājam izmantot absolūti legālā un darba ņēmējam saprotamā veidā.

Lai pieteiktos kādai no izsludinātajām vakancēm, gaidīsim Jūsu CV vai arī aizpildītu anketu mūsu mājaslapā. Solam ar Jums sazināties pāris dienu laikā!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes funkcionēšanu, personalizētu saturu un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem lietotāju uzvedības analītiku nodrošinošajiem partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs akceptējat mūsu sīkdatnes. /privatuma-politika/#sikdatnupolitika
Esmu informēts/-a, ka dažas sīkdatnes ir nepieciešamas mājaslapas lietošanai, bet es atsakos no analītisko sīkdatņu imantošanas.
Es akceptēju sīkdatņu lietošanu.
Funkcionālās un tehniskās sīkdatnes

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

Nosaukums Pakalpojumu sniedzējs Nolūks Termiņš Saglabātā vērtība
CookieConsent oxyhr.lv Saglabā informāciju vai lietotājs ir aizvēris sīkdatņu paziņojumu 1 gads Jā/Nē
pll_language oxyhr.lv Atcerās pēdējo izmatoto valodu 1 gads Valodas kods
PHPSESSID oxyhr.lv Formu nosūtīsanas funckionalitātei Sesija Sesijas ID

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.