Piedāvājam dažāda veida darbus Somijā. Vakances pieejamas vairākos celtniecības objektos un vairākās dažāda veida rūpnīcās.

Somijas rūpnīcas piedāvā ilgtermiņa darba attiecības ar grafiku, kas ļauj ik mēnesi doties nedēļu garā atpūtā uz Latviju, vai nepieciešamības gadījumā ir iespējams uzturēties un strādāt Somijā vairākus mēnešus pēc kārtas.

Darba līgums tiek slēgts Somijā, līdz ar to darbinieks veic pilnīgi visus nodokļu maksājumus Somijas valstij, kā to paredz attiecīgā likumdošana, kas ilgtermiņā var būt kā stabils nodrošinājums vecumdienām.

Mums ir veiksmīga sadarbība ar vairāk nekā 20 dažādām Somijas rūpnīcām. Tāpat Somijā aktīvi notiek dažādi būvniecības procesi, tālab varam piedāvāt darbu arī dažādos Somijas celtniecības objektos.

Pieredze Somijas darba tirgū var kalpot par nopietnu atspērienu Jūsu profesionālajā izaugsmē. Darbs Somijā nozīmēs starptautisku darba pieredzi, kas tieši Skandināvijā ir īpaši vērtīga, jo neskaitāmām pasaules valstīm šis reģions kalpo kā darba, kultūras un dzīves līmeņa etalons. Valodas zināšanas, internacionāla darba vide un modernāku tehnoloģiju pielietošana veicot ikdienas pienākumus ir tikai neliela daļa no priekšrocībām, kuras gūstamas, uzsākot darbu Somijā. Protams, vērā ņemams ir arī emocionālais faktors – Somijas darba tirgū daudzām profesijām ir absolūti cits prestižs un sabiedrības statuss, jo Somijā labi speciālisti tiek augsti novērtēti. Ne mazāk svarīgs ir arī finansiālais faktors. Veicot darbu Somijā, atalgojums par stundu nereti ir tāds pats, kādu Latvijā par tādu pašu darba apjomu maksā dienā. Par zemu nevajadzētu vērtēt iespēju Somijā strādāt absolūti oficiāli, maksājot pilnīgi visus nodokļus, kas garantē zināmu sociālo nodrošinājumu.

Mūsdienās pie augsti attīstītas loģistikas, nokļūšana uz darbu Somijā un atpakaļ uz Latviju ir ātra un ērta. Attīstītajā pasaulē šāds attālums ne tuvu netiek uzskatīts par šķērsli,i karjerai un pilnvērtīgai dzīvei savās mājās.

Lai pieteiktos kādai no izsludinātajām vakancēm, gaidīsim Jūsu CV vai arī aizpildītu anketu mūsu mājaslapā. Sazināsimies ar Jums pāris dienu laikā!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes funkcionēšanu, personalizētu saturu un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem lietotāju uzvedības analītiku nodrošinošajiem partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs akceptējat mūsu sīkdatnes. /privatuma-politika/#sikdatnupolitika
Esmu informēts/-a, ka dažas sīkdatnes ir nepieciešamas mājaslapas lietošanai, bet es atsakos no analītisko sīkdatņu imantošanas.
Es akceptēju sīkdatņu lietošanu.
Funkcionālās un tehniskās sīkdatnes

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

Nosaukums Pakalpojumu sniedzējs Nolūks Termiņš Saglabātā vērtība
CookieConsent oxyhr.lv Saglabā informāciju vai lietotājs ir aizvēris sīkdatņu paziņojumu 1 gads Jā/Nē
pll_language oxyhr.lv Atcerās pēdējo izmatoto valodu 1 gads Valodas kods
PHPSESSID oxyhr.lv Formu nosūtīsanas funckionalitātei Sesija Sesijas ID

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.