Pēdējo gadu Norvēģijas darba tirgus tendences rāda, ka pieaudzis pieprasījums pēc augsti kvalificēta darbaspēka. Līdz šim Norvēģijā pieprasītākās profesijas ir bijušas: IT speciālists, programmētājs, inženieris, būvdarbu vadītājs un augsti kvalificēts pavārs.

Darbs Norvēģijā ir starptautiska darba vide, kas garantē ne vien tūlītēju finansiālā nodrošinājuma uzlabošanos, bet arī paver plašas iespējas tālākai profesionālajai attīstībai. Uzsākot darbu internacionālajā Norvēģijas darba tirgū, tiek iegūta starptautiska pieredze, mainās ierastā vide un darba specifika, kas ļauj iemantot aizvien jaunas darba prasmes un iemaņas. Būtiski mainās arī amata prestižs un sabiedrības attieksme pret to. Paralēli darbam Norvēģijā var izmantot lielisku iespēju iepazīt Norvēģijas kultūru, sabiedrību un labklājības stūrakmeņus.

Ne mazāk svarīgs ir finansiālais aspekts – salīdzinoši ar Latvijas darba tirgū piedāvāto atalgojumu, alga, kas tiek maksāta par darbu Norvēģijā, ir nesalīdzināmi augstāka. Tai pašā laikā darba ņēmējs Norvēģijā var būt absolūti drošs, ka tiks ievērotas visas attiecīgās Norvēģijas darba likuma normas un no darba devēja puses segti pilnīgi visi nodokļi. Tas savukārt ir būtisks sociālais garants vecumdienām vai darba nespējas gadījumam.

Pateicoties mūsu ilggadējai līdzdalībai Norvēģijas darba tirgū, pretendentiem nodrošinām individuālas un tiešas sarunas ar Norvēģijas darba devēju, lai būtu iespēja norunāt visu par atalgojumu, dzīvošanas un ceļa izdevumiem, kā arī citiem nosacījumiem un bonusiem.

Kandidātu iesaistīšanās Norvēģijas darba tirgū būs absolūti droša, pārskatāma un ar atbilstību pilnīgi visām Norvēģijas darba likuma normām.

Ņemot vērā mūsdienu augsti attīstītās loģistikas iespējas, ceļošana uz darbu Norvēģijā un regulāra atgriešanās Latvijā ir ātra, ērta un prasa salīdzinoši mazus ieguldījumus ceļa izdevumos. Attīstīto pasaules valstu vidū šāds attālums ne tuvu netiek uzskatīts par šķērsli veiksmīgai karjerai un pilnvērtīgai saskarsmei ar mājiniekiem. Došanās darbā uz Norvēģiju nav kādas nereālas laimes zemes meklēšana, tā ir gluži reāla un šī brīža tirgus ekonomikā balstīta iespēja, kuru augsti kvalificētiem profesionāļiem piedāvājam izmantot absolūti legālā un pilnīgi saprotamā veidā.

Lai pieteiktos kādai no izsludinātajām vakancēm, gaidīsim Jūsu CV vai arī aizpildītu anketu mūsu mājaslapā. Solām ar Jums sazināties pāris dienu laikā!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes funkcionēšanu, personalizētu saturu un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem lietotāju uzvedības analītiku nodrošinošajiem partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs akceptējat mūsu sīkdatnes. /privatuma-politika/#sikdatnupolitika
Esmu informēts/-a, ka dažas sīkdatnes ir nepieciešamas mājaslapas lietošanai, bet es atsakos no analītisko sīkdatņu imantošanas.
Es akceptēju sīkdatņu lietošanu.
Funkcionālās un tehniskās sīkdatnes

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

Nosaukums Pakalpojumu sniedzējs Nolūks Termiņš Saglabātā vērtība
CookieConsent oxyhr.lv Saglabā informāciju vai lietotājs ir aizvēris sīkdatņu paziņojumu 1 gads Jā/Nē
pll_language oxyhr.lv Atcerās pēdējo izmatoto valodu 1 gads Valodas kods
PHPSESSID oxyhr.lv Formu nosūtīsanas funckionalitātei Sesija Sesijas ID

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.