GROWTH MARKETER

GROWTH MARKETER - Join the Revolution in Tobacco Alternatives! We're not your typical tobacco company. We're committed to creating a healthier alternative for smokers around the world. Our company is rapidly expanding across multiple European countries. We are seeking a dynamic and driven growth marketer who is hungry to make a big impact in a rapidly growing company. The ideal candidate will be young and ambitious, with a strong passion for marketing and a hunger to learn and grow.

CNC virpotājs, CNC frēzētājs

Aicinām darbā DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS​ Darbs Latvijā, Olainē OXY LIFE klients, aicinā pievienoties savam darba kolektīvam CNC virpotāju un CNC frēzētāju Galvenie pienākumi: Sagatavot produktu CNC simulācijas un ražošanas programmas Iestatīt CNC darbagaldus Izgatavot CNC detaļas no metāla un citiem materiāliem Kontrolēt izgatavoto detaļu atbilstību rasējumiem un citām kvalitātes prasībām Sagatavot …

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes funkcionēšanu, personalizētu saturu un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem lietotāju uzvedības analītiku nodrošinošajiem partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs akceptējat mūsu sīkdatnes. /privatuma-politika/#sikdatnupolitika
Esmu informēts/-a, ka dažas sīkdatnes ir nepieciešamas mājaslapas lietošanai, bet es atsakos no analītisko sīkdatņu imantošanas.
Es akceptēju sīkdatņu lietošanu.
Funkcionālās un tehniskās sīkdatnes

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

Nosaukums Pakalpojumu sniedzējs Nolūks Termiņš Saglabātā vērtība
CookieConsent oxyhr.lv Saglabā informāciju vai lietotājs ir aizvēris sīkdatņu paziņojumu 1 gads Jā/Nē
pll_language oxyhr.lv Atcerās pēdējo izmatoto valodu 1 gads Valodas kods
PHPSESSID oxyhr.lv Formu nosūtīsanas funckionalitātei Sesija Sesijas ID

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.