Aicinām darbā BETONĒTĀJUS

Darbs Somijā, betona paneļu rūpnīcā

Prasības:

 • Iepriekšēja darba pieredze betona paneļu rūpnīcā
 • Vēlamas angļu valodas zināšanas

Piedāvājam:

 • Ilgtermiņa pilnas slodzes darbu
 • Darba samaksu sākot no 12-16 EUR/h, bruto (ik pēc 2 nedēļām)
 • Darba līgums tieks slēgts ar darba devēju Somijā
 • Visas sociālās garantijas
 • Apmaksāts atvaļinājums
 • Dzīvesvietas izmaksas 150-200 EUR/ mēn.
 • Izaugsmes iespējas
 • Apmaksātu pirmo prāmja biļeti uz Somiju
 • Darba grafiku: 6 nedēļas Somijā, 2 nedēļas mājās vai 4-5 ned.darbs un 1 mājās
 • Atbalstu darbā iekārtošanās procesā un visu nodarbinātības laiku

Betona paneļu rūpnīcā Somijā radušās betonētāju vakances. Meistariem, kuri vēlas kandidēt uz betonētāja vakanci vajadzīga iepriekšēja pieredze. Betonētājiem, kuri līdz šim ir izgatavojuši dzelzsbetona konstrukcijas – betona masas liešanu un līdzināšanu, šobrīd paveras plašas iespējas kvalificētam un vērā ņemamus ienākumus nesošam darbam Somijā. Perspektīvam, labi apmaksātam darbam tiek meklēti profesionāli betonētāji ar angļu valodas zināšanām. Prasmēm brīvi lasīt un uztvert rasējumus. Kā arī, betonētāja vakances kandidātam būtu vēlama izpratne par “sandwich” tipa paneļu ražošanu.

Darbs Somijā nodrošinās dzīves kvalitāti paaugstinošu atalgojumu no 9.50 līdz pat 13 eiro stundā, pēc pilnīgi visu nodokļu nomaksas. Par paveikto darbu betonētājs, regulāri, ik pēc divām nostrādātām nedēļām, tiks izmaksāts stabils atalgojums, tieši tāds, kādu paredz iepriekš noslēgtā savstarpējā vienošanās. Kompānija nodrošinās ne vien kvalitatīvus, meistaru cienīgus darba apstākļus, bet arī ērtu, mūsdienīgu un tieši šāda darba specifikai atbilstošu betonētāja apģērbu. Betonētāja vakances Somijā var izrādīties par vērā ņemamu atspērienu, starptautisku darba pieredzi, kas var būt neatsverama turpmākās, profesionālās dzīves izaugsmē.

Tāpat Somijas darba devēja interesēs ir uzturēt stabilas un ilgtermiņa darba attiecības, kuras būtu pēc iespējas ērtas un izdevīgas, kā darba devējam, tā betonētāja vakances kandidātam. Darbs Somijā nenozīmē atteikties no ģimenes, draugiem un mājām Latvijā. Lai nezaudētu kontaktus ar sev svarīgajiem cilvēkiem, vietām un iemīļotām nodarbēm ik pēc četrām nostrādātām nedēļām betonētājs var doties mājup – pelnītā, nedēļu garā atpūtā, uz Latviju. Protams, atvaļinājumā nav jādodas obligāti, ja ir vēlme vai nepieciešamība, pēc papildu ienākumiem, betonētājs darbu Somijā var turpināt arī vairāk nekā četras nedēļas pēc kārtas.

Arī par nokļūšanu, uz vakanto vietu Somijā, nav jāuztraucas, prāmja biļete tiks pilnībā apmaksāta. Savukārt dzīvošanas izmaksas, attiecībā pret atalgojumu, ir niecīgas – tikai 200 eiro mēnesī.

Tā ir iespēja drošā un saprotamā veidā nonākt profesionālajā Somijas darba tirgū, kurā valda citi labklājības, darba ētikas un apstākļu standarti. Uz mūsdienu globalizācijas tendenču fona darbs Somijā, ģeogrāfiskā attāluma ziņā, ir gluži niecīgs, savukārt atalgojuma starpība ir vairāk nekā vērā ņemama.

 

 

Pieteikšanās vakancei ir saistīta ar Jūsu personas datu apstrādi. Pirms sniedzat savus datus, lūgums iepazīties ar personas datu apstrādes informāciju!

Publicēts: 08.06.2020
Komentāru skaits: 0
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes funkcionēšanu, personalizētu saturu un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem lietotāju uzvedības analītiku nodrošinošajiem partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs akceptējat mūsu sīkdatnes. Lasīt vairāk
Esmu informēts/-a, ka dažas sīkdatnes ir nepieciešamas mājaslapas lietošanai, bet es atsakos no analītisko sīkdatņu imantošanas.
Es akceptēju sīkdatņu lietošanu.
Funkcionālās un tehniskās sīkdatnes

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

Nosaukums Pakalpojumu sniedzējs Nolūks Termiņš Saglabātā vērtība
CookieConsent oxyhr.lv Saglabā informāciju vai lietotājs ir aizvēris sīkdatņu paziņojumu 1 gads Jā/Nē
pll_language oxyhr.lv Atcerās pēdējo izmatoto valodu 1 gads Valodas kods
PHPSESSID oxyhr.lv Formu nosūtīsanas funckionalitātei Sesija Sesijas ID
Analītiskās sīkdatnes

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.