DARBS SOMIJĀ BETONA PANEĻU RŪPNĪCĀ

 

 

Prasības:

 • Obligāta pieredze betona paneļu rūpnīcā (veidņošana, armatūras siešana, betonēšana)
 • Prasme lasīt rasējumus
 • Angļu valoda – vismaz pamatzināšanas
 • Eiropas Savienības pilsoņa pase

 

Piedāvājam:

 • Darba samaksu sākot no 13-15 EUR/h, bruto (ik pēc 2 nedēļām) atkarībā no Jūsu pieredzes
 • Darbs sākas Jūnijā 2024.
 • Ilgtermiņa pilnas slodzes darbu
 • Darba līgums tiks slēgts ar darba devēju Somijā
 • Tikai oficiāls darbs, visas sociālās garantijas
 • Alga ik pēc 2 nedēļām
 • Apmaksāts atvaļinājums
 • Labus dzīvošanas apstākļus
 • Dzīvesvietas izmaksas 200-400 EUR/ mēn. (istaba divistabu dzīvoklī vai atsevišķs studio tipa dzīvoklis)
 • Izaugsmes iespējas
 • Apmaksātu pirmo prāmja/autobusa vai lidmašīnas biļeti uz Somiju
 • Darbs apģērbs tiks nodrošināts OXY HR birojā vai Somijā uz vietas rūpnīcā
 • Darba grafiku: 6 nedēļas Somijā, 2 nedēļas mājās vai 5 ned.darbs un 1 mājās, atkarībā no konkrētās rūpnīcas darba grafika
 • Atbalstu darbā iekārtošanās procesā un visu nodarbinātības laiku
 • Darba devējs Jums palīdzēs nokārtot reģistrēšanos nodokļu birojā
 • Gaidīsim Jūsu CV

Betona paneļu rūpnīcā Somijā radušās betonētāju vakances. Meistariem, kuri vēlas kandidēt uz betonētāja vakanci vajadzīga iepriekšēja pieredze. Betonētājiem, kuri līdz šim ir izgatavojuši dzelzsbetona konstrukcijas – betona masas liešanu un līdzināšanu, šobrīd paveras plašas iespējas kvalificētam un vērā ņemamus ienākumus nesošam darbam Somijā. Perspektīvam, labi apmaksātam darbam tiek meklēti profesionāli betonētāji ar angļu valodas zināšanām. Prasmēm brīvi lasīt un uztvert rasējumus. Kā arī, betonētāja vakances kandidātam būtu vēlama izpratne par “sandwich” tipa paneļu ražošanu.

Darbs Somijā nodrošinās dzīves kvalitāti paaugstinošu atalgojumu no 13 līdz pat 15 eiro stundā, pēc pilnīgi visu nodokļu nomaksas. Par paveikto darbu betonētājs, regulāri, ik pēc divām nostrādātām nedēļām, tiks izmaksāts stabils atalgojums, tieši tāds, kādu paredz iepriekš noslēgtā savstarpējā vienošanās. Kompānija nodrošinās ne vien kvalitatīvus, meistaru cienīgus darba apstākļus, bet arī ērtu, mūsdienīgu un tieši šāda darba specifikai atbilstošu betonētāja apģērbu. Betonētāja vakances Somijā var izrādīties par vērā ņemamu atspērienu, starptautisku darba pieredzi, kas var būt neatsverama turpmākās, profesionālās dzīves izaugsmē.

Tāpat Somijas darba devēja interesēs ir uzturēt stabilas un ilgtermiņa darba attiecības, kuras būtu pēc iespējas ērtas un izdevīgas, kā darba devējam, tā betonētāja vakances kandidātam. Darbs Somijā nenozīmē atteikties no ģimenes, draugiem un mājām Latvijā. Lai nezaudētu kontaktus ar sev svarīgajiem cilvēkiem, vietām un iemīļotām nodarbēm ik pēc četrām nostrādātām nedēļām betonētājs var doties mājup – pelnītā, nedēļu garā atpūtā, uz Latviju. Protams, atvaļinājumā nav jādodas obligāti, ja ir vēlme vai nepieciešamība, pēc papildu ienākumiem, betonētājs darbu Somijā var turpināt arī vairāk nekā četras nedēļas pēc kārtas.

Arī par nokļūšanu, uz vakanto vietu Somijā, nav jāuztraucas, prāmja biļete tiks pilnībā apmaksāta. Savukārt dzīvošanas izmaksas, attiecībā pret atalgojumu, ir niecīgas – tikai 200 eiro mēnesī.

Tā ir iespēja drošā un saprotamā veidā nonākt profesionālajā Somijas darba tirgū, kurā valda citi labklājības, darba ētikas un apstākļu standarti. Uz mūsdienu globalizācijas tendenču fona darbs Somijā, ģeogrāfiskā attāluma ziņā, ir gluži niecīgs, savukārt atalgojuma starpība ir vairāk nekā vērā ņemama.

 

 

Pieteikšanās vakancei ir saistīta ar Jūsu personas datu apstrādi. Pirms sniedzat savus datus, lūgums iepazīties ar personas datu apstrādes informāciju!

Publicēts: 24.09.2021
Komentāru skaits: 0
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes funkcionēšanu, personalizētu saturu un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem lietotāju uzvedības analītiku nodrošinošajiem partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs akceptējat mūsu sīkdatnes. /privatuma-politika/#sikdatnupolitika
Esmu informēts/-a, ka dažas sīkdatnes ir nepieciešamas mājaslapas lietošanai, bet es atsakos no analītisko sīkdatņu imantošanas.
Es akceptēju sīkdatņu lietošanu.
Funkcionālās un tehniskās sīkdatnes

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

Nosaukums Pakalpojumu sniedzējs Nolūks Termiņš Saglabātā vērtība
CookieConsent oxyhr.lv Saglabā informāciju vai lietotājs ir aizvēris sīkdatņu paziņojumu 1 gads Jā/Nē
pll_language oxyhr.lv Atcerās pēdējo izmatoto valodu 1 gads Valodas kods
PHPSESSID oxyhr.lv Formu nosūtīsanas funckionalitātei Sesija Sesijas ID

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.