Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Aicinām darbā santehniķus

Darbs – ZVIEDRIJĀ 

 • Centrālās apkures sistēmu, kanalizācijas, ūdensapgādes un iebūvējamās santehnikas montāža
 • Vara/kapara un plastmasas cauruļu instalācijas

Prasības:

 • Savi instrumenti (battery powered tools)
 • Vismaz 3 gadu pieredze
 • Spēja lasīt rasējumus un strādāt patstāvīgi
 • Obligātas angļu valodas zināšanas
 • Personīgais auto

Mēs piedāvājam:

 • Ilgtermiņa un pilnas slodzes darbu
 • Dzīvošanas izmaksas 150 €/mēn
 • Apmaksātu prāmja biļeti uz Zviedriju
 • Darba apģērbu
 • Darba grafiku: 1 mēnesis Zviedrijā, nedēļa Latvijā
 • Stabilu atalgojumu 14 – 16€/h pēc nodokļu nomaksas (ik pēc divām nedēļām)

 


Zviedrijā pieejamas vairākas vakances santehniķiem. Mūsdienīgi domājošiem santehniķiem, kuri var lepoties ar vismaz trīs gadu darba pieredzi un angļu valodas zināšanām šobrīd paveras, lieliska iespēja kandidēt, uz labi atalgotām santehniķa vakancēm Zviedrijā. Tiek meklēti santehniķi apkures sistēmu, kanalizācijas, ūdensapgādes un iebūvējamās santehnikas montāžai, kas ietver, vara/kapara un plastmasas cauruļu instalācijas. Lai santehniķis kandidētu uz vakanto vietu, nepieciešami savi instrumenti (battery powered tools) un personīgais auto, ko var izmantot darbu veikšanai. Tāpat santehniķim, jābūt apveltītam ar spēju strādāt absolūti patstāvīgi, kā arī ar prasmi lasīt un izprast rasējumus.

Pavisam droši var rēķināties, ka santehniķa darbs Zviedrijā būs daudz labāk apmaksāts. Par katru stundu, ko pavadīsiet veicot santehniķa darbu saņemsiet no 14 līdz pat 16 eiro, pēc absolūti visu nodokļu nomaksas. Alga tiks izmaksāta stabili un regulāri ik pēc divām nedēļām. Šobrīd santehniķiem tiek piedāvāts ilgtermiņa, pilnas slodzes darbs. Aizpildot santehniķa vakanci Zviedrijā, var rēķināties ar Skandināvijas darba tirgum raksturīgo darba ētiku un pateicīgiem un darba apstākļiem. Tā ir sakārtota darba vide, kur santehniķis tiek uztverts kā sava amata pratējs, kas pelnījis attiecīgu cieņu un atalgojumu. Piemēram, par mūsdienīgu, ērtu un tieši santehniķa arodam piemērotu darba apģērbu, galva nav jālauza, to pilnā apmērā nodrošina darba devējs.

Darbs Zviedrijā nenozīmē atteikties no ģimenes, draugiem un mājām Latvijā. Lai nezaudētu kontaktus ar sev svarīgajiem cilvēkiem, vietām un iemīļotām nodarbēm ik pēc četrām nostrādātām nedēļām santehniķis var doties mājup – pelnītā, nedēļu garā atpūtā, uz Latviju. Protams, atvaļinājumā nav jādodas obligāti, ja ir vēlme vai nepieciešamība, pēc papildu ienākumiem, santehniķis darbu Zviedrijā var turpināt arī vairāk nekā četras nedēļas pēc kārtas.

Uzturēšanās izmaksas santehniķiem Zviedrijā ir pavisam pieticīgas, dzīvesvieta neizmaksās vairāk par 150 eiro mēnesī. Lai vēlreiz apliecinātu, ka santehniķi Zviedrijā tiešām ir gaidīti, darba devējs, apmaksā pat prāmja biļetes, lai santehniķim nokļūšana jaunajā darba vietā nesagādātu nekādus papildus izdevumus.

Lūkojoties ar mūsdienu acīm uz attālumu starp Zviedriju un Latviju, tas no tiesas šķiet niecīgs. Tā ir droša iespēja ievērojami uzlabot savu dzīves kvalitāti, iegūt starptautisku darba pieredzi un profesionālo izaugsmi.

 

Publicēts: 19.06.2018
Komentāru skaits: 0