Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Sadarbības partneriem

Darba devēju, kā arī meklētāju atzinību un novērtējumu esam izpelnījušies, jau vairākus gadus veiksmīgi atlasot pieredzējušus speciālistus un sniedzot kvalificētus personāla nomas pakalpojumus starptautiskā darba tirgū.

Mūsu spēkos ir atrast savas jomas profesionāļus, kuri spēj kvalitatīvi veikt klienta uzdotos uzdevumus, tādējādi pilnībā attaisnojot klienta izvēli izmantot personāla nomu. Piedāvājam pārbaudītus un uzticamus darbiniekus no mūsu datu bāzes un nodrošinām ātru, pilna cikla personāla atlases procesu, kas ietver: sludinājumu publicēšanu, CV izvērtēšanu, intervijas klātienē, Skype intervijas tieši ar konkrēto darba devēju un atsauksmju pārbaudi.

Personāla noma – izīrēšana ietver kvalitatīva, godīga un čakla darbaspēka nodošanu uzņēmumiem. Personāla noma parasti tiek izmantota darba apjoma pieauguma gadījumā,  piemēram, sezonas karstākajos brīžos, kad ir vislielākais pieprasījumu pieplūdums. Personāla nomai ir divi virzieni – īstermiņa un ilgtermiņa noma. Kā galveno priekšrocību var minēt laika un līdzekļu ietaupījumu, kas rodas personāla atlasi neveicot paša spēkiem. Tāpat jāmin, ka personāla atlase, ko veikusi profesionāla komanda, visbiežāk izrādās kvalitatīvāka – izvēlētais personāls ir piemērots konkrētā darba veikšanai, tāpat ir izvērtēti attiecīgās kandidatūras dažādi cilvēciskie faktori, kā rakstura īpašības, mentalitāte un iepriekšējā saskarsme ar citiem darba devējiem.
Izvēloties personāla nomu, uzņēmumam darbaspēks ir pieejams brīdī, kad tas tiešām ir nepieciešams, kas savukārt ir absolūti reāls ietaupījums uzņēmuma budžetā. Tāpat minams fakts, ka 95% no darbiniekiem ilgstoši turpina darbu attiecīgajā uzņēmumā, kas vēlreiz apliecina, ka veltot simtprocentīgu uzmanību, kā arī izmantojot pārbaudītas metodes un zināšanas tieši personāla atlasē, darba tirgū iespējams atrast konkrētajam uzņēmumam piemērotus speciālistus.

Apjomīgā personāla datu bāze un pieredzes bagātā komanda ir galvenie stūrakmeņi, kas kalpo par pamatu mūsu ilggadējai un veiksmīgai sadarbībai ar esošajiem partneriem, kā arī aizvien jaunu klientu piesaistīšanai.

Neskatoties uz to, vai meklējat personāla nomas iespējas vai arī ilgtermiņa darbiniekus, būsim priecīgi Jums palīdzēt visos jautājumos, kas saistīti ar personāla atlasi.