Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Aicinām darbā Jumiķus bitumena jumtu uzstādīšanai

Darbs – ZVIEDRIJĀ

 

Galvenie pienākumi:

 • Bitumēna kausēšana, uzstādīšana

Prasības:

 • Pieredze jumiķa darbā, bitumēna jumtu uzstādīšanā
 • Savi rokas instrumenti
 • Angļu valodas zināšanas
 • Personīgais auto

Mēs piedāvājam:

 • Ilgtermiņa un pilnas slodzes darbu
 • Dzīvošanas izmaksas 150 €/mēn
 • Apmaksātu prāmja biļeti uz Zviedriju
 • Darba apģērbu
 • Darba grafiku: 1 mēnesis Zviedrijā – nedēļa Latvijā
 • Stabilu atalgojumu 14 €/h pēc nodokļu nomaksas (ik pēc divām nedēļām)

 

 

Ir radusies izdevīga iespēja kandidēt uz jumiķa vakancēm Zviedrijā. Prasmīgiem jumiķiem ir iespēja pilnveidot sevi starptautiskā darba tirgus vidē darbā Zviedrijā, par attiecīga līmeņa atalgojumu.  Jumiķa vakance būs piemērota meistariem, kuriem ir pieredze dakstiņu/zaļo jumta seguma uzstādīšanā.  Lai jumiķis kandidētu uz vakanto vietu, nepieciešami savi instrumenti, ar kuriem, iespējams, nodrošināt darba izpildi, kā arī personīgais auto, ko var izmantot darba vajadzībām. Lai darbs un sadzīve risinātos, bez liekiem pārpratumiem, jumiķim nepieciešamas zināmas iemaņas angļu valodā.

Veicot jumiķa darbu Skandināvijā, par to tiek maksāta attiecīga līmeņa alga, kas pēc pilnīgi visu nodokļu nomaksas, ir ne mazāka kā 14 eiro stundā. Pretendējot uz jumiķa vakanci Zviedrijā, pretendējat uz stabilām ilgtermiņa darba attiecībām, kuras balstītas, gadu desmitiem stiprinātās Skandināvijas darba tirgus tradīcijās un kultūrā. Darba devējam šķiet pašsaprotami, ka jumiķim jānodrošina kvalitatīvs, mūsdienīgs un tieši jumiķa arodam atbilstošs darba apģērbs. Tāpat darba devējam rūp, lai darbinieks netiktu pilnībā atrauts, no sev ierastās vides. Šī iemesla dēļ jumiķiem tiek piedāvāts darba grafiks, kas ļauj ik pēc četrām nostrādātām nedēļām doties nedēļu garā atvaļinājumā uz Latviju. Šādi nezaudējot saikni ar cilvēkiem vietām un iemīļotām nodarbēm, kas jumiķim, šķiet svarīgas un morāli nepieciešamas. Tai pašā laikā ir iespēja darbu nepārtraukt vairāk, kā četras nedēļas pēc kārtas, ja rodas tāda vēlme vai vajadzība.

Lai cik, mūsu priekšstatos dārga dzīve nebūtu Zviedrijā, realitātē jumiķim par dzīvošanu būs jāmaksā vien 150 eiro mēnesī, kas pret saņemto atalgojumu ir teju simboliska summa.

Ja jumiķa vakance šķitīs, piemērota meistaram un savukārt jumiķis atbilst darba devēja prasībām, lai darba uzsākšana neradītu neparedzētus izdevumus jaunajam darbiniekam, ceļš ar prāmi uz Zviedriju tiks apmaksāts no darba devēja puses.

Šī jumiķa vakance ir drošs un viscaur likumīgs ceļš, kā atrast savu vietu Zviedrijas darba tirgū, kas paver ceļu ne vien uz stabilu un, dzīves līmeni paaugstinošu atalgojumu, bet arī dos neatsveramu starptautisku darba pieredzi, uzlabos valodas prasmes un paaugstinās pašvērtējumu.

Aizpildīt pieteikuma formu

 

Publicēts: 19.06.2018
Komentāru skaits: 0