Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Aicinām darbā BETONĒTĀJUS

Darbs Somijā, betona paneļu rūpnīcā

Prasības:

  • Iepriekšēja darba pieredze dzelzsbetona konstrukciju izgatavošanā (betona masas liešana, līdzināšana)
  • Prasme lasīt rasējumus
  • Vēlama izpratne par “sandwich” paneļu ražošanu
  • Angļu valodas zināšanas

Piedāvājam:

  • Atalgojumu 9,50 – 13 EUR/h, pēc nodokļu nomaksas (ik pēc 2 nedēļām)
  • Ilgtermiņa darbu
  • Darba apģērbu
  • Grafiku: 4 nedēļas strādā, 1 nedēļa mājās (var arī retāk)
  • Apmaksātu prāmja biļeti turp
  • Dzīvošanas izmaksas 200 EUR/mēn

Betona paneļu rūpnīcā Somijā radušās betonētāju vakances. Meistariem, kuri vēlas kandidēt uz betonētāja vakanci vajadzīga iepriekšēja pieredze. Betonētājiem, kuri līdz šim ir izgatavojuši dzelzsbetona konstrukcijas – betona masas liešanu un līdzināšanu, šobrīd paveras plašas iespējas kvalificētam un vērā ņemamus ienākumus nesošam darbam Somijā. Perspektīvam, labi apmaksātam darbam tiek meklēti profesionāli betonētāji ar angļu valodas zināšanām. Prasmēm brīvi lasīt un uztvert rasējumus. Kā arī, betonētāja vakances kandidātam būtu vēlama izpratne par “sandwich” tipa paneļu ražošanu.

Darbs Somijā nodrošinās dzīves kvalitāti paaugstinošu atalgojumu no 9.50 līdz pat 13 eiro stundā, pēc pilnīgi visu nodokļu nomaksas. Par paveikto darbu betonētājs, regulāri, ik pēc divām nostrādātām nedēļām, tiks izmaksāts stabils atalgojums, tieši tāds, kādu paredz iepriekš noslēgtā savstarpējā vienošanās. Kompānija nodrošinās ne vien kvalitatīvus, meistaru cienīgus darba apstākļus, bet arī ērtu, mūsdienīgu un tieši šāda darba specifikai atbilstošu betonētāja apģērbu. Betonētāja vakances Somijā var izrādīties par vērā ņemamu atspērienu, starptautisku darba pieredzi, kas var būt neatsverama turpmākās, profesionālās dzīves izaugsmē.

Tāpat Somijas darba devēja interesēs ir uzturēt stabilas un ilgtermiņa darba attiecības, kuras būtu pēc iespējas ērtas un izdevīgas, kā darba devējam, tā betonētāja vakances kandidātam. Darbs Somijā nenozīmē atteikties no ģimenes, draugiem un mājām Latvijā. Lai nezaudētu kontaktus ar sev svarīgajiem cilvēkiem, vietām un iemīļotām nodarbēm ik pēc četrām nostrādātām nedēļām betonētājs var doties mājup – pelnītā, nedēļu garā atpūtā, uz Latviju. Protams, atvaļinājumā nav jādodas obligāti, ja ir vēlme vai nepieciešamība, pēc papildu ienākumiem, betonētājs darbu Somijā var turpināt arī vairāk nekā četras nedēļas pēc kārtas.

Arī par nokļūšanu, uz vakanto vietu Somijā, nav jāuztraucas, prāmja biļete tiks pilnībā apmaksāta. Savukārt dzīvošanas izmaksas, attiecībā pret atalgojumu, ir niecīgas – tikai 200 eiro mēnesī.

Tā ir iespēja drošā un saprotamā veidā nonākt profesionālajā Somijas darba tirgū, kurā valda citi labklājības, darba ētikas un apstākļu standarti. Uz mūsdienu globalizācijas tendenču fona darbs Somijā, ģeogrāfiskā attāluma ziņā, ir gluži niecīgs, savukārt atalgojuma starpība ir vairāk nekā vērā ņemama.

 

Publicēts: 15.06.2018
Komentāru skaits: 0